Megoldott

Összefirkált váró

A 4-es 6-os villamos Boráros tér megállójában össze van firkálva az egyik váró.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér H

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelntő!

    Munkatársaink eltávolították a graffitit!

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • B Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Firkás váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: JCDecaux
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Firkás váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: JCDecaux
    Szabadkai út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti díszeleg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Radics Levente
    Illetékes: JCDecaux
    Gárdonyi tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére