Megoldott

Tüzcsap szivárog

Anonim Járókelő

Rózsák tere Dohány u. felöli oldalán szivárog a tüzcsap.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dohány u. 81

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elzárva, jelenleg nem folyik.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csöpögő közterületi kút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Benkő István utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízszivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Röppentyű utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére