Megoldott

Nincs eltakarítva a lehullott levél

FRISSÍTÉS 2021.11.05.

Bejelentő hozzászólása:
"Sajnos a feladat nem lett maradéktalanul elvégezve.
A faleveleket ugyan összerakták egy kupacba de nem szállították el vagy zsákozták be esetleg takarták le, ennek következményeként a szél visszaterítette az egészet a területre."

---

Nincs eltakarítva a lehulott levél és ez egyre több kutyasétáltatót zavar ugyan is este nem lehet megtalálni az ürüléküket. Az othagyott végtermék pedig fertőzésekhez vezet az állatok között.
Nem értem, hogy miért kizárólag bejelentések után figyelnek oda a kerületben a köztisztaság ellátására és miért nem látják meg a problémát a feladatban illetékes személyek?!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagybecskerek u. 3

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Czerula Barbi hozzászólt a bejelentéshez.

    Sikerült megoldani és összeszedték a falevelet. Köszönöm!
  • Czerula Barbi visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 90233. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A lombgyűjtés jelenleg zajlik Zugló parkjaiban. A jelzett terület is
    hamarosan újr...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Nincs eltakarítva a lehulott levél és ez egyre több kutyasétáltatót zavar ugyan is este nem lehet megtalálni az ürüléküket. Az othagyott végtermék pedig fertőzésekhez vezet az állatok között. Nem értem, hogy miért kizárólag bejelentések után figyelnek oda a kerületben a köztisztaság ellátására és miért nem látják meg...

  • Czerula Barbi hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a feladat nem lett maradéktalanul elvégezve.
    A faleveleket ugyan összerakták egy kupacba de nem szállították el vagy zsákozták be esetleg takarták le, ennek következményeként a szél visszaterít...
  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 90233-as számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A terület takarítása megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megértését!

    Budapest,...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez esetben, szólni kell a fenntartónak (amit meg is tettél) és reméljük teszik a dolgukat. Szép napot!
  • Czerula Barbi hozzászólt a bejelentéshez.

    Én pórázon sétáltatom a kutyáimat, viszont dolguk végeztével ösztönösen elkaparják a nyomokat. Mivel ez egy ősi ösztön ezért vagyunk így egy páran akiknek a kevéske odavetülő közvilágítás miatt nagyon...
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolom azért mert nem jut eszükbe, hogy pár levél probléma. A talajnak amúgy szüksége van a lehullott levélre, természetesen ott ahol sok az ember, vagy sok a kutyasétáltató, lehet kérni, hogy szedj...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Czerula Barbi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére