Megoldott

Szabadon lógó kábelek a lámpaoszlopon

Anonim Járókelő

Fedés hiánya miatt szabadon lógó kábelek a lámpaoszlopon

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Temesvári u. 9-11

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az október elsejei képemen szereplő állapotot láttam ma. A korábbi helyzetnél ez persze jobb, de azért végleges megoldásként furcsállom. Mindenesetre köszönöm mindenkinek a közreműködést és remélem, a...
  • Szilvia Szeifert lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre ennyi fejlemény történt. Remélem, ez csak ideiglenes megoldás volt az illetékes részéről (annak persze rendben van).
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia, csatoltan küldöm a probléma környezetéről készített fotót! Köszönöm szépen!
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Újpest-központ (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czerula Barbi
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Erzsébet utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére