Válaszra vár

Nem látható közúti jelzés

A Zsigmondi Vilmos egyirányú utca egyik végén nem látható a stoptábla, mivel teljesen benőtte a növényzet.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Zsigmondy Vilmos u. 8

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • JUhász Sára Hanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sugár Botond
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Cinege út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére