Megoldott

Hiányzó bubi pont

Anonim Járókelő

A Hősök terénél nagyon hiányzik egy bubi pont. Nem lehetne ide tenni? Köszönöm szépen a választ!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Hősök tere

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszatelepítették.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Iszonyatosan zavaró. Sok bosszúságot okozott.
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Az eucharisztikus konferencia alatt vitték el innen, azóta sajnos nem került vissza.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Rossz helyen van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Donkey Republic
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére