Válaszra vár

Kidőlt és meggyengült lámpaoszlop

FRISSÍTÉS 2021.10.06.:
Zuglói Zrt. válasza: Legyen kedves a Hivatal főmérnökségét keresni ezzel kapcsolatban.

--------

FRISSÍTÉS 2021.10.05.:
BDK válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.

-------------------

A Bosnyák téri Vásárcsarnok Lőcsei út felőli főbejárata előtt a nagy fa alatti közvilágítási lámpaoszlop kidőlt. A bejárat másik oldalán lévő lámpaoszlop még csak ferdén áll, úgy tűnik, mintha csak a közlekedési tábla tartaná, a búrája pedig hiányos. Intézkedés szükséges, mielőtt az is rádől valakire.
A már kidőlt oszlopot sürgősen áramtalanítani kell. A Vásárcsarnok területéről nem lehet kapcsolni, ők nem tudnak intézkedni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Csömöri út 11

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.10.05.: BDK válasza: Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik. --------------...

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, Legyen kedves a Hivatal főmérnökségét keresni ezzel kapcsolatban.

    E-mail: fomernokseg@zuglo.hu

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati munkatárs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bosnyák téri Vásárcsarnok Lőcsei út felőli főbejárata előtt a nagy fa alatti közvilágítási lámpaoszlop kidőlt. A bejárat...

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Vóker János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Újvidék utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ógyalla tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére