Válaszra vár

kiégett közvilágítási lámpa

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS:
BKK válasza: "A BKK Zrt. köszöni megkeresését Tájékoztatjuk, hogy a jelzett világítótest a XII. kerület területén található. A megoldás érdekében, kérjük, a kerületi önkormányzatot keressék."

-------------------------------------------
Frissítés 2021.10.13.
Tisztelt Hölgyem / Uram! A csatolt képen a nyíl jelöli a fák között azt a lámpát, amely ma sem működött - a lépcsősor az átkelőnél továbbra is sötét. Kérjük szépen a javítását! Köszönettel és üdvözlettel

-----
BDK válasza: Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található BDK kft üzemeltetésű lámpatestek rendben üzemelnek .
-----

Tisztelt Hölgyem/Uram!

A XII. ker. Költő utca elején van egy kiégett közvilágítasi lámpa (nyíllal jelölve) a fák között - mivel nem ég, a fogaskerekű átjárója utáni lépcsősor teljes sötétben van.
Kérjük szépen a javítását!

Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Költő u. 1b

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2021.10.13. Tisztelt Hölgyem / Uram! A csatolt képen a nyíl jelöli a fák között azt a lámpát, amely ma sem működött - a lépcsősor az átkelőnél továbbra is sötét. Kérjük szépen a javítását! Köszönettel és üdvözlettel ----- BDK válasza: Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található BDK kft üzem...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0029210-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00090059

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. köszöni megkeresését Tájékoztatjuk, hogy a jelzett világítótest a XII. kerület terü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2021.10.13. Tisztelt Hölgyem / Uram! A csatolt képen a nyíl jelöli a fák között azt a lámpát, amely ma sem működött - a lépcsősor az átkelőnél továbbra is sötét. Kérjük szépen a javítását! Köszönettel és üdvözlettel ----- Tisztelt Hölgyem/Uram! A XII. ker. Költő utca elején van egy kiégett k...

  • Timár Viki hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Hölgyem / Uram! A csatolt képen a nyíl jelöli a fák között azt a lámpát, amely ma sem működött - a lépcsősor az átkelőnél továbbra is sötét. Kérjük szépen a javítását! Köszönettel és üdvözlettel
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található BDK kft üzemeltetésű lámpatestek rendben üzemelnek .

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett földbe süllyesztett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfáradt lámpatest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére