Megoldatlan

Fára lógatva abroncs!

Tisztelt járókelők már 1-hete fel van lógatva a fára a gumi abroncs amire rá van írva hogy lomi foglalva előbb ki tették mint ami a lomtalanítás lenne a kerületben ugyan is itt sokára lesz legyenek oly kedves az illetékes intézkedni ez ügyben

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Őrgébics u. 6
Fára lógatva abroncs! bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • A rendszer lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata nem válaszolt 40 napon belül.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére