Megoldott

A betonút alól feltör a víz.

Anonim Járókelő

A betonút alól a repedésből feltör a víz, csőtörés lehet.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Sasvár u. 122

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Teljesen jogos, 1 teljes napig senki sem jelentette, mindenki csak elment mellette, de nekem kell osztani az észt, legközelebb inkább én is elmegyek mellette.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    A 111 előtt található, már javítják.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Tapasztalataink alapján, csőtörés, vízszivárgás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a +3...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csöpögő közterületi kút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Benkő István utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízszivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Röppentyű utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére