Megoldásra vár

Törött járda

A jarda egyben parkoló feljárat is. A rossz járda tönkreteszi az autók gumijait.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Dobos u. 57

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük járdahiba bejelentését. A hibát nyilvántartásba vettük, rangsoroljuk. Tájékoztatjuk, hogy a járdahibákat azok veszélyessége, elhelyezkedése, kiterjedése alapján
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Bodnár Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Festék a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Dereglye utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szétesett kövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére