Válaszra vár

Elégtelen közvilágítás

FRISSÍTÉS 2021.10.13.:

A BDK válasza:
"Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a BDK Kft részéről a közvilágítás rendben üzemel. Amennyiben szeretné, hogy az adott helyen bővítés történjen, szíveskedjék a kerületi önkormányzat műszaki osztályát keresni.
Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társaságunk részére a honlapunkon keresztül (www.bdk.hu), továbbá okostelefonon elérhető applikációnkkal, amely letölthető a honlapunkról, vagy az appstore piactérről."

-----

Az utca páratlan oldalán elégtelen a közvilágítás!
Rossz irányba és elégtelen fényerővel világítanak a
lámpatestek. Széles az út, a lámpával ellentétes oldalon
semmi fény nincs!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pósa Lajos u. 23-31

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.10.15. Bejelentő hozzászólása: "Tisztelt Szilvia Szeifert! Köszönöm a munkáját és egyben nagyon szomorú vagyok, h...

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Az utca páratlan oldalán elégtelen a közvilágítás! Rossz irányba és elégtelen fényerővel világítanak a lámpatestek. Széles az út, a lá...

  • Herczeg Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Szilvia Szeifert! Köszönöm a munkáját és egyben nagyon szomorú vagyok, hogy ezt az ügyet nem lehet megoldani! Ez szerintem elfogadhatatlan "közvilágítás". Nem csak balesetveszélyes, de közbiz...
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, Legyen kedves a BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft-t keresni ezzel kapcsolatban.

    E-mail: bdk@bdk.hu

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a BDK Kft részéről a közvilágítás rendben üzemel. Amennyiben szeretné, hogy az adott helyen bővítés történjen, szíves
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Herczeg Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Újvidék utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ógyalla tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére