Megoldott

Hiányzó tábla

FRISSÍTÉS: 2021.09.27.
Budapest Közút válasza:
"A fizető övezetek határát jelző táblák üzemeltetése nem tartozik Társaságunk feladatkörébe. Kérjük szíveskedjenek a bejelentést a II. kerületi Önkormányzat illetékességébe áttenni."

---------------------------------
Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a parkolási zóna tábla vége pótlására, mivel csak a kezdet tábla van kihelyezve, ugyanakkor ha ott kezdődik akkor szemből vége tábla hiányzik. Az épített környezetért tett intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szeréna út 35

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelet Bejelentő!

    Köszönjük jelzését. Az Önkormányzat a múlt héten pótolta a hiányzó táblát.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a parkolási zóna tábla vége pótlására, mivel csak a kezdet tábla v...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A fizető övezetek határát jelző táblák üzemeltetése nem tartozik Társaságunk feladatkörébe. Kérjük szíveskedjenek a bejelentést a II. kerületi Önkormányzat illetékességé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére