Megoldott

Kidöntött facsemete

Kérem gyorsan ültessék vissza a helyére, nemrég döntötte ki valaki a fiatal facsemetét, hátha megmenthető. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bogdánfy u. 8a

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090010 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra áll a fa, ez gyors volt, köszönöm.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • g g bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Facsonk/üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Beláthatatlan zebra a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére