Megoldott

Kátyú a Nyugati téri parkolónál

A Nyugati tér 1 szám előtt, pont ahogy a parkolóból lehet kihajtani, hetek óta egy lyuk tátong. Be is van jelölve úgyhogy gondolom egyszer járt arra valami illetékes ember és ránézet (hiszen beletettek egy jelzőrudat is) de azóta se történt semmi.
Ha már valaki kijön erre érdemes lenne megnézni az út túloldalát is mert ott is kezd megereszkedni a díszburkolat.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    a másik oldalon lévő hibát is javítják.
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkezdték kijavítani.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre rosszabb állapotban van:
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolom a kiviteletőnek már kifizették a munkát.Ha nem akkor abból helyre lehet állítani.Ha pedig kifizették akkor kellene legyen garanciális visszatartás,abból lehet javítani.
  • VI. kerület Terézváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az útbeszakadás a Jókai utca (Nyugati tér–Podmaniczky utca közötti szakasz) út- és csatornaépítésével van szoros összefüggésben.
    Miután az útépítés forgalomba helyezési eljárása a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Süllyedt fedlapocska

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tavacskák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére