Válaszra vár

Nehezen belátható kanyar

FRISSÍTÉS: 2021.10.11.:

A Pilisi Parkerdő Zrt. válasza:
"Tisztelt Bejelentő!
Tájékoztatjuk, hogy a jelzett terület nem tartozik a Pilisi Parkerdő fennhatósága alá. Illetékesség híján Társaságunk intézkedni nem jogosult."

-----

FRISSÍTÉS 2021.10.06.:

A XXIII. kerület válasza:
"A kanyar belátását gátló fás szárú növények sem a XX. sem a XXIII. kerület kezelésében nem állnak. Az erdőszelvény és annak karbantartása legjobb tudásom szerint a Pilisi Parkerdőhöz tartozik. Kérem szíves intézkedésüket az ügyben."

-----

FRISSÍTÉS 2021.10.04.:

A XX. kerület válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben jelzett kereszteződés beláthatóságát a XXIII. kerület területén található növényzet akadályozza, mely karbantartása a terület tulajdonosának a feladata."

-----

FRISSÍTÉS 2021.09.23.:

A FŐKERT válasza:
"A bejelentésben jelzett út a XX. kerületi Önkormányzat tulajdona.

-----

Soroksáron az Alsó Határút-Vágóhíd utca kereszteződésében nehézkes a belátás a benőtt növényzet miatt. Amúgy sem egyszerű a kanyarodás...

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Alsó határút 46

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Pilisi Parkerdő Zrt."-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Alsó határút 1, 1201 Magyarország (47.41847614, 19.11777637, 16)"-ról "Budapest, Alsó határút 46, 1201 Magyarország (47.4182794...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.10.11.: A Pilisi Parkerdő Zrt. válasza: ,,Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatjuk, hogy a jelzett terület nem tartozik a Pi...

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.10.06.: A XXIII. kerület válasza: "A kanyar belátását gátló fás szárú növények sem a XX. sem a XXIII. kerület kezel...

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett terület nem tartozik a Pilisi Parkerdő fennhatósága alá. Illetékesség híján Társaságunk intézkedni nem jogosult.
    Megértését köszönjük.

    [cid:image001
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés. 2021.09.23. Főkert válasza: "A bejelentésben jelzett út a XX. kerületi Önkormányzat tulajdona," ------------------ Soroks...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A kanyar belátását gátló fás szárú növények sem a XX. sem a XXIII. kerület kezelésében nem állnak. Az erdőszelvény és annak karbantartása legjobb tudásom szerint a Pilisi Parkerdőhöz tartozik. Kérem s...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Wagner Krisztina!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben jelzett kereszteződés beláthatóságát a XXIII. kerület területén található növényzet akadályozza, mely karbantartása a terület tulajdonos...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Soroksáron az Alsó Határút-Vágóhíd utca kereszteződésében nehézkes a belátás a benőtt növényzet miatt. Amúgy sem egyszerű a ka...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00089997 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Wagner Kriszta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Parlagfű és társai

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járhatatlan járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Rézöntő utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tábla takarásban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Wekerle Sándor utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére