Válaszra vár

Kiszedett korlát a fonódó villamos mellett

Kiszedtek egy korlátot a fonódó villamos mentén a Batthyány téri megállótól nem messze.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 33

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Béres Boró
    Illetékes: Budapest Közút
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott útburkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére