Megoldatlan

Taksony - Váci kidőlt tábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.09.23.:

A Budapest Közút válasza:
"Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a fizető parkolási övezettel kapcsolatos jelzőtáblák karbantartása, üzemeltetése, kihelyezése a parkolót üzemeltető cég feladata.
A probléma megoldásával kapcsolatban szíveskedjen a kerületi Önkormányzathoz fordulni."

-----

A Váci út 23-27. előtt a Taksony utcánál kidőlt egy tábla. Már múlt héten is a járdán hevert.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 68a

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "A Váci út 23-27. előtt a Taksony utcánál kidőlt egy tábla. Már múlt héten is a járdán hevert."-ról "FRISSÍTÉS 2021.09.23.: A Budapest Közút válasza: "Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a fizető parkolási övezettel kapcsolatos jelzőtáblák karbantartása, üzemeltetése, kihelyezése a parkolót üzemeltető...

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Váci úti táblák fővárosi hatáskörbe tartoznak, így bejelentését továbbítottuk a Budapest Közút Zrt. részére.

    Köszönöm megértését.

    _____________________________________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a fizető parkolási övezettel kapcsolatos jelzőtáblák karbantartása, üzemeltetése, kihelyezése a parkolót üzemeltető cég feladata.
    A probléma
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kb. 10 méterrel odébb van egy ilyen kupac is a járdán.
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Átrozsdásodott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lehel utca / Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére