Megoldott

Tűzcsap

Anonim Járókelő

III.kerület, Mészkő utca elején már 1 hete folyamatosan vizes ebben a sávban a járda. Valószínűleg a tűzcsapból szivárog a víz.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Mészkő u

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Ha később kiderül hogy tovább folyik, újra nyitjuk.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Vízfolyás nincs. Megoldott.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen kár rágódni.
    Probléma nincs. Lezárható.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy csak egyelőre felszívja a nedvességet a levágott, száraz fű. Láttam én is, hogy nem nedves, mióta ott a gaz. Az is lehet,hogy a nyírással egyetemben valaki helyretette a szivárgó tűzcsapot is. Ki...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Tűzcsap nem folyik, de a gazt már levágták.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízszivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Röppentyű utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyitott akna

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Óhegy dűlő (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére