Megoldott

Illegális szemét

Anonim Járókelő

Sokadik alkalommal illegális szemét a Versec sorban található szelektív hulladékgyűjtő mellett.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zuhatag sor 5

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! A bejelentésben szereplő hulladék elszállítása 2021. szeptember 21. napján megtörtént.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kint hagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bókay Márton
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Detrekő utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Állattetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pasaréti út, 74. mfsz 3 (II. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Gusztustalan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére