Megoldott

Megrongált telefonfülke

Kérem a Telekom értesítését a telefonfülke üvegének javítása céljából.
https://www.google.com/maps/@47.4159007,19.0625282,3a,15.9y,290h,85.68t/data=!3m6!1e1!3m4!1ss6cH4FlQ7bUB5qVHk5zUTQ!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 13

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A kiesett üveget visszahelyeztük a fülkébe.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Magyar Telekom
    Görgey Artúr tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére