Válaszra vár

Szétmállott túraútvonal tábla

Anonim Járókelő

III. ker. Bécsi út és Újvár utca sarkán álló A Pilis és a Dunakanyar kerékpáros túraútvonal hálózata nevű tábla teljesen olvashatatlan, megette az UV meg az időjárás vasfoga.
Cseréjét kérjük szépen!

Probléma helyszíne
Budapest Bécsi út 607

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K Borbála
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tiltótábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tóvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Illegális zöld?hulladék lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére