Megoldott

Megint szemét az elit XII. kerületben

Anonim Járókelő

Az alábbi szimpatikus kupac szemét a XII. kerület Stromfeld A. út - Nárcisz utca sarkán a Telekom dobozai mögött található.
Lassan a kerületet a szemét, rongálás és az általános igényesség miatt nem a hegyvidék nevet kéne erőltetni, hanem valami találóbb nevet lenne érdemes keresni.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Nárcisz u. 16

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár az önkormányzat nem válaszolt, de a szemetet összeszedte valaki.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2 zsák szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Rácz Aladár út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    megint a Thomán szelektív sziget

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Thomán István utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szeméthalom buszmegálló közelében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Márton Áron tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére