Válaszra vár

Szemét

Anonim Járókelő

A képek magukért beszélnek. Mindent látó térfigyelőkamera látóterében. Kérdés, hogy ha a szemét odahordóit nem látja, akkor mit lát?

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Hősök tere 52

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Mivel az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra, és a bejelentésedet kevesebb mint 30 napja küldtük el, jelenleg nem áll módunkban az ügyet újra elküldeni. Ha az illetékes nem válas...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan. Kérem az újbóli bejelentést, köszönöm!
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    több zsák zöld hulladék + szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Rézöntő utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szemét Soroksár és Pesterzsébet határán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Bolyai János utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    FKF zöld hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Sósmocsár út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére