Válaszra vár

Telefonfülke üvege betört

Anonim Járókelő

A Telekom fülkék üvegét frissen betörték.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 35

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagymező utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagymező utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére