Megoldott

Graffitis tábla és futár oszlop

Kérem takarítsák le a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vágány utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Jobb lett.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis közműszekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassák Lajos utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis közmű szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére