Válaszra vár

Koszos, szemetes megálló, rossz mozgólépcső

Tele az összes szemetes, a mozgólépcső pedig nem működik. Kérem javítsák mielőbb a hiányosságokat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére