Megoldatlan

Szemét az épület tövében

Rengeteg szemét van az épület tövében. Kérjük szépen mielőbbi eltakarítását.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Korányi Sándor u. 8a

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Magántulajdon.
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő terület az épület része, így az épület tulajdonosának feladata azt tisztán tartani.

    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Szemetes alagsori ablak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    Szemét + patkányok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koi Tünde
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Koppány utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Fák alatt elszórt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére