Megoldott

Csőtörés

A Sörgyár utca Gitár utca és Téglavető utca közötti szakaszán az út burkolat alól tör föl a víz.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Puskás Pálma hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Szabolcs!

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Beszéltem közben a Vízmű szakembereivel, tudtak róla és este kezdik el megcsinálni.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére