Válaszra vár

A szokásos t.hó parkolás a járdán

Most volt felújítva a járdaburkolat, p...szt meg odaparkol teherautóval: nem autókra van méretezve a burkolat, elfoglalja a gyalogosoktól a helyet(az iskolába kb 500-an járnak), a Mosonyi utca forgalmát is részben blokkolja, mert kilóg az autó hátulja. Gyanítim a rutinos 150 kg-s sofőr nem először állt meg itt. Jó lenne néhány poller telepítése a hasonló esetek megszüntetése érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Mosonyi u. 6

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A KRESZ szerint a járdán csak akkor szabad gépjárművel várakozni, ha azt közúti jelzőtábla, vagy útburkolati jel megengedi. A szabálytalanul várakozókkal szemben a közterület-felü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt csőkorlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbányai út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helytelen közlekedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Astoria M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére