Megoldott

Nyilvános wc Dózsa György út metró aluljáró

Anonim Járókelő

A nyilvános wc nem üzemel a Dózsa György út metró aluljáró "C" kijáratánál.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A társaságunk által üzemeltetett
    Budapest, XIII. Dózsa Gy. u. - Váci u. aluljáróban lévő automata
    illemhely műszaki hibáit elhárítottuk, az illem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltömődött víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Medence

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szétesett kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére