Megoldott

mozdulatlan autó

hónapok óta egy helybe álló Toyota, külföldi rendszámmal. 16 kerület Prohászka Ottokár és Ágoston Péter sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Ágoston Péter u. 30

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Simonics Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték az autót
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Simonics Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétlopott kerékpárroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére