Válaszra vár

Kifakult tábla

Frissítés: 2021.09.17. Budapest Közút válasza:
"...parkolásüzemeltető hatáskörébe utalja a parkolással kapcsolatos forgalomtechnikai eszközök üzemeltetését.
Kérjük a közúti jelzőtáblával kapcsolatban az érintett parkolási társaságot keressék meg."
------------------
A parkolási zóna vége tábla megfakult

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 38

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A parkolási zóna vége tábla megfakult"-ról "Frissítés: 2021.09.17. Budapest Közút válasza: "...parkolásüzemeltető hatáskörébe utalja a parkolással kapcsolatos forgalomtechnikai eszközök üzemeltetését. Kérjük a közúti jelzőtáblával kapcsolatban az érintett parkolási társaságot keressék meg." ------------------...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A "Budapest főváros közigazgatási területén a járművel várakozás rendjének egységes kialakításáról, a várakozás díjáról és az üzemképtelen járművek tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét, nem működő jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyáli út, MOL Töltőállomás (IX. kerület, Ferencváros)
  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    Sötét, nem működő jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyáli út, MOL Töltőállomás (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére