Válaszra vár

Sötét lámpa

Kiégett

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 76e

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére