Megoldott

Kátyú - kivágott aszfalt a Handzsár utcában

A Handzsár utcában van egy nagyméretű kivágás az aszfalton, a képen látható módon.
Sajnos a tavalyi vezetékcsere után nem pótolták itt vissza az aszfaltot.
Az autók nem tudják kikerülni, egyrészt a mérete, másrészt a kétirányú forgalom miatt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Handzsár u. 4

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kovács Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már meg is oldódott!! Nagyon hálás vagyok a segítségért!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kovács Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Amerikai út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hatalmas kátyú a Szegedi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére