Megoldott

Kiégett lámpa

A Zsilvölgy utcában a Hunyadi utca felé haladva a Házikert utca utáni második lámpa (páratlan oldal) kiégett. Kérem, cseréljék a világítótesteket.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Zsilvölgy u. 15

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére