Megoldásra vár

Hiányos pályaelválasztó kerítés

Kérem a MÁV-HÉV értesítését a vágányok közötti kerítés javítása miatt. A II. Rákóczi Ferenc úton több helyen a kerítés sérült, a FELELŐTLEN emberek ott bújócskáznak rajta keresztül.
https://www.google.com/maps/@47.424641,19.0673285,3a,16.8y,265.68h,82.53t/data=!3m7!1e1!3m5!1sUb6JHZhjwGdHYHcXq6uaKQ!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DUb6JHZhjwGdHYHcXq6uaKQ%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D243.44006%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i16384!8i8192
A beszúrt kép a Googe-ról van, de hiteles, most pár órája szembesültem a problémával.:((( Legalább a csepeli(települési) szakaszon nem ártana ellenőrizni végig.
Köszönöm előre is.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 143

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0025512-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00089700

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a MÁV-HÉV Zrt.-nek. A probléma megoldásában ille
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére