Válaszra vár

Értelmetlen kordon a Szabadság téren

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.09.16.:

Ezt a választ nem tudom elfogadni, nem ez a gyakorlat és nagyon el van hanyagolva.

-----

A FŐKERT válasza:
"A táblát munkatársaink eltávolították.
A kutyák miatt megrongált újonnan ültetett évelőágyás védelmére szolgál a kerítés -tájékoztató tábla gyártása folyamatban-, mely ágyásokban a megmaradt és elvirágzott évelők találhatóak.
Fenntartásuk ütemezetten zajlik."

-----

A város közepén már legalább egy éve hever egy igen esztétikátlan kordon, aminek láthatóan nincs gazdája. Eredeti feladatát rég ellátta, jelenleg csak a falevél és a szemét gyűlik benne, mert akadályozza a közteresek munkáját.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Zoltán u. 3

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 108550 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Várostervezési Főosztálya részére.

    Tisztelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "A város közepén már legalább egy éve hever egy igen esztétikátlan kordon, aminek láthatóan nincs gazdája. Eredeti feladat...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a választ nem tudom elfogadni, nem ez a gyakorlat és nagyon el van hanyagolva.
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00089651 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Vörösmarty téri díszkerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Vörösmarty tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Veszélyes korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére