Megoldott

kertből kihajló alacsony faág

Anonim Járókelő

kertből kihajló alacsony faág, nem lehet a járdán közlekedni

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rádió u. 43

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csigás Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. A kertből kilógó faág visszavágása megtörtént.

    XVI. kerületi Önkormányzat
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére