Megoldatlan

Balkáni "büfékultúra" a Keleti Pályaudvaron

Kisvállalkozók egyedi ízlése szerinti bódék rondítják el a Keleti Pályaudvar amúgy sem szívderítő képét. Esővédő fóliák, OSB lapok, szedett-vedett étkező-állványok, igénytelen, rusnya reklámtáblák, minden koordináció nélkül. A Thököly úti oldalon lévő arab büfé-folyosót kár is külön megemlíteni. Hajrá országimázs!!!

Miért nem lehet az árusoktól megkövetelni a standard pavilont? Miért kell 30 méterenként egy ilyen bódéba botlani? Miért nincs egy kulturált önkiszolgáló étterem (pl. a MOL kutakról ismert Marché) a főváros nemzetközi pályaudvarán? Miért nincs egy korszerű élelmiszerbolt?

Ugyanakkor olvasom, hogy a Baross téri megújult aluljáróban a BKK nem képes kiadni az új üzlethelyiségeket... alighanem ott is sántít a koncepció!

Ezek mind állami cégek. Biztos, hogy a megfelelő dolgozókra bízták ezeket a feladatokat? Végzik a munkájukat az elvárásoknak megfelelően??? Ellenőrzi valaki?

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Kiss József hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó a felvetés, de mi van ilyenkor, ha szimplán nem válaszolnak rá? Rég jártam arra, de ha nincs az ügyben változás, akkor újra lehetne küldeni egy idő múlva a bejelentést, hogy ne passzolhassa el hall...
  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szomorú és lehangoló.
  • H Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon-nagyon hiánypótló bejelentés!!!!! Köszönjük!!!!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Elekes András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére