Megoldásra vár

Romló állapotú fedél

Az Ady Endre utcában, a Moldáviai Nagykövetség előtt egy közműfedél állapota romlik, illetve egy helyen már be is látni alá. Kérem a terület rendbetételét! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ady Endre u. 15

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Gaal Gyula bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Törött fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hálász Péter
    Illetékes: Magyar Telekom
    Harcsa utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Lyukas csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére