Megoldatlan

Építési törmelék

Anonim Járókelő

Építési törmelék. A téma az utcán hever.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Meddőhányó u.

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, valóban - csak szinte megtévesztésig hasonló egy korábbi bejelentésemmel. Remélem megoldódik. Köszönöm!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Te is láthatod, hogy hozzánk szeptember 14-én jutott el a bejelentés. 20:05-kor küldted be.
    Üdv,
    Máté
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem értem miért csak most került bejelentésre, kb. 1 évvel ezelőtti állapot. Szerintem lezárható.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hónapok óta büdösödő hűtő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Vízisport utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Egy kupac szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    szabadtéri fitneszpark, Soroksár (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Egy szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    szabadtéri fitneszpark, Soroksár (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére