Válaszra vár

Elszaporodott királydinnye

A megjelölt szakaszon elszaporodott a királydinnye és a járdára nőtt rá, a járdán és az úttesten is megtalálható a szúrós tövise, ami kárt tesz a kerékgumival rendelkező járműveknek és babakocsiknak, kárt tehet a sétáltatott házi kedvencekben, de cipőkben is, valamint sérülést okozhat a manuális eltávolítása.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Vágás u. 49

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Karap Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Vágás utca 45-43 társasház oldala.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Judit,
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is se
    ...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Karap Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére