Megoldott

Kidőlő félben lévő fa?

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek vizsgálják meg, hogy ez a koros fa és annak állapota nem veszélyes e az alatta parkoló járművekre és a közlekedőkre, amennyiben igen úgy valamilyen támasztékkal legyenek kedvesek stabilizálni. Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bláthy Ottó u. 42

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.

    A fát megvizsgáltuk.
    A fa ferdén nőtt az épület közelsége miatt, viszont a támasztógyökerei alkalmazkodnak ehhez a folyamathoz.
    A fa stabil, nincs s...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Törött virágláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acs Judit
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Padok a Losonci téri játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Losonci tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött fa a Palotanegyedben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pataky Szabolcs
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Reviczky utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére