Megoldott

Kátyú hónapok óta

A térképen megadott helyen (Bp., 1031 Gázgyár utca, a vasút allatti átjáró felől a város felé haladva a jelölt ponton) éktelenkedik hónapok óta egy igen nagy kátyú. Kérem jelezzék a megfelelő helyen a problémát. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pók utca

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tihanyi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a segítséget, a kátyut kijavították.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00089562 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy önkormányzati forrás függvényében, illetve az időjárástól függően lesz módunk a Valéria utca 11/A számú ingatlan...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00089562 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy önkormányzati forrás függvényében, illetve az időjárástól függően lesz módunk a Gázgyár utcában található úthib...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentést továbbítottam Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet részére további ügyintézés céljából.

    Tisztelettel:
    Marosvölgyi Csilla
    ügyfélkapcso
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Tihanyi Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járhatatlan balesetveszélyes út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kőpor köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú, hibás útjavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Éden utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére