Megoldott

Kopár "zöld"

VII kerület Damjanich utca 58 előtti zöldterület elég kopár.
Ha megoldható kérnék ide egy fa elepítését.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 58

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A fatelepítést nem tervezzük. Társaságunk minimum 6 m tőtávolságra ülteti a fákat (meglévő fahelyek ez alól kivételek).
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00089547 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ivókút száraz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Gazos szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt facsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére