Válaszra vár

Közvilágítás hiánya

A 14. kerületben a Cserei utca és Gizella út sarkán, a Cserei utcán nincs világítás. A Cserei utca első házai előtt sötétség van, emiatt a járókelők sötétedés után az úttesten sétálnak.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gizella út 42-44

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, viszont legyen kedves a BDK kft-t keresni ezzel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati munkatárs

    Ügyfélszolgálati Csoport

    Zuglói V
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs kiépítve közvilágítás vagy ki van építve csak nem égnek? Mert ha nem égnek csak, akkor ez a BDK lesz.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Balogh Edina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére