Megoldott

Üres fahely

Dózsa György út és Vágány utca sarkán, az egyik fahely üres.
Kérnék egy fa ültetését.

Probléma helyszíne
Budapest Vágány utca / Dózsa György út

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A fa pótlása megtörtént, köszi!
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00089491 számú bejelentésre az alábbiakról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Gazos szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt facsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére