Megoldott

Telefonfülke mint szeméttároló és wc

A Pannónia utcában lévő telefonfülke szeméttárolóként van használva hónapok óta. Üvege betörve, szilánkok mindenhol a földön... van aki alvóhelyként használja, hetek óta egy nagy matrac van mellétámasztva és a szemét csak gyűlik és gyűlik a fülkében és körülőtte... természetesen nyilvános wc-ként is "üzemel" már a hely...orrfacsaró a bűz

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 62

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét kitakarítottuk, a hulladékot elszállítottuk.
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már hét éve is ilyen volt sajnos, én ezért is kerültem ezt az átjárót mindig. :(
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Szemét"-ra.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Csikkek a virág agyásban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Dániel
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Frangepán utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére