Megoldott

Játszótér mászóka

Anonim Járókelő

XVI. kerületben az Erzsébet Liget játszótéren az egyik mászóka sodronya elpattant és a kilógó fém szálak veszélyeztetik a gyerekeket

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 102

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy megoldódott, lezárható. Köszönjük!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. Intézkedünk!
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Letört faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Tolnay Károly utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hársfa utcai játszótér kapuja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Rákosi út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Batthyány Ilona utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére